Apie mus

Apie mus

UAB “METALĖJA” - transporto ekspedicijos bei statybos sektoriuje kompanija, kuri užsiima vietiniais ir tarptautiniais pervežimais, krovinių gabenimu geležinkeliu bei autotransportu; optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimu; transporto logistika; krovinių pristatymu „nuo durų iki durų“. Įmonė dirba su įvairios paskirties ir skirtingų matmenų kroviniais, vykdo prekių pristatymą tarp Europos Sąjungos ir buvusios NVS bei Vidurinės Azijos valstybių.

Įmonė užsiima prekyba statybos sektoriuje. Profesionaliai vykdo didmeninės prekybos statybinėmis medžiagomis įmonių aptarnavimą Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Įmonė siūlo ne tik statybines medžiagas, metalus, bei armatūrinius tinklus, bet taip pat reikalingas žinias jų eksploatavimui ir panaudojimo galimybėms, technologines koncepcijas, bei naujas idėjas statybų ir gamybos profesionalams.

Įmonės tikslas – išnaudojant visas galimybes suteikti klientams kokybiškas paslaugas, kurios atitiktų jų keliamus reikalavimus ar specifinius poreikius. Kiekvienam klientui pasiūlyti optimaliausią prekės kokybės ir kainos santykį, branginti savo ir savo klientų laiką ir užsitikrinti patikimo partnerio pasitikėjimą.